Získejte krásné opálení jako od moře a zároveň se zbavte celulitidy


Tělové soli a sluníčko? Super cesta ke zhnědnutí.

Kdo mě znáte, tak víte, že mám hodně světlou pokožku (doma si ze mě dělali legraci, že bych mohla být ředitelkou vápenky ). Ani u moře se mi nedařilo pěkně se opálit. Vždycky jsem končila rudá jako vařený rak.
 
A teď ta, pro mě (a všechny ostatní, kteří se těžko opalují) super zpráva. Konečně jsem našla něco, po čem moje kůže po pobytu na sluníčku krásně hnědne. Představte si, že už když jdu ze sluníčka, tak nejsem rudá, ale mám zlatavý tón pleti.
 
A co, že je to tajemství? Tekuté soli, dámy a pánové. Používám je místo sprchového gelu (promasíruju jimi celé tělo a nechám působit, zatímco si čistím zuby a teprve potom sůl osprchuju). Po osušení ještě namažu celé tělo Slavitonem (ten pocit svěžesti a příval energie je nepopsatelný). Kdo jste ještě nezkusil, vřele doporučuju….
 
A mám pro Vás ještě malé tajemství.
Kromě toho, že Vám Tekuté soli pomůžou získat zdravou opálenou barvu, tak jsou velkým pomocníkem s celulitidou. Pokud použijete některou z tekutých solí, které TianDe nabízí (nejlépe funguje Medová broskev nebo Grapefruit), tak přípravky na celulitidu budou působit intenzivněji a efekt bude rychlejší.
Pro ještě větší bezpečí při opalování můžete přidat i Opalovací mléko s SPF 30. Lehce se roztírá, nelepí, rychle se vstřebává a je voděodolné.
Tekuté soli i Slaviton i Opalovací mléko najdete v našem e-shopu. Jsme opravdu rychlí – dneska dopoledne objednáte a zítra u Vás zvoní kurýr s balíčkem 🙂
A mám pro Vás ještě jeden tip. Zřiďte si VIP slevovou kartu (stačí vyplnit jednoduchý formulář) ZDE 

 

Komentáře