Víte, že za 52% gynekologických potíží mohou špatné vložky?

když jsem tuto informaci slyšela poprvé, nechtělo se mi tomu věřit. Nicméně jsem následně byla na ukázce, jaké vložky vlastně v Česku používáme a popravdě jsem následně všechny svoje domácí zbytky vložek prostě vyhodila do popelnice.

Běžně prodávané vložky jsou vyráběné z odpadních materiálů a bělené jsou chlorem. Našla jsem pro vás nezávislé video, bohužel je v ruštině, ale obrázky mluví jasně, tak se na něj zkuste podívat, trvá pouze 7 minut.

Je docela děsivé, jak si na nejdůležitější orgán přikládáme odpad. Proč se pak vlastně divíme, že máme gynekologické potíže, že? Nebo různé cysty.

Možná teď namítnete, že používáte pouze tampony či menstruační kalíšky. Jenže: čínská medicína opět říká, že máme poslouchat své tělo. A tělo je zařízené tak, že odpadní krev má prostě z těla odcházet. Ani tampony, ani kalíšky toho nedocílí. Odpadní krev pak zůstává v těle a co myslíte, že se asi děje? Ano, tampony jsou super, jste-li u vody a potřebujete na pár hodin být v plavkách. Ale my jsme to už povýšily a nosíme je celý den a někdy i v noci.

Možná je opravdu na čase začít být zodpovědná za svoje zdraví.

Vložky „Energie bylin“ od TianDe jsou:

  • denní
  • menstruační – pro kritické dny
  • menstruační – pro kritické noci

Menstruační vložky mají dokonce v balení proužek na měření pH moči (tedy kontrola v jakém stavu je vaše mikroflóra), protože Číňani moc dobře vědí, že nerovnováha v těle je okamžitě rozeznatelná právě v moči. A každá žena, tak v pohodlí domova, během 30 sekund může zkontrolovat přítomnost nebo absenci onemocnění pohlavních orgánů. Protože právě změna pH odhalí zánětlivé procesy v těle.
Menstruační vložky TianDe mají tak obrovskou savost, že vám bude stačit minimum vložek. Dokonce mám klientky, které dříve potřebovaly balík vložek denně a teď jim stačí balík vložek na celou menstruaci. Navíc vložky obsahují fytoproužek, který je napuštěný bylinkami, které harmonizují tělo a ženy nemají tak bolestivou menstruaci a PMS je taky minulostí.

Máte-li v rodině někoho s počínající inkontinencí, rozhodně také využijte menstruační vložky TianDe.

Slipové denní vložky (intimky) jsou opět s fytoproužkem a harmonizují hormonální systém ženy. Tudíž i ženy, které nemenstruují, by tyto vložky s bylinkami (např. aloe vera, mentol) měly používat.

Já vím, že tento článek může působit jako óda na radost, ale jakmile vložky vyzkoušíte, pochopíte samy. Ale především jsem si uvědomila, že se mám natolik ráda, že nechci používat odpad a přikládat si jej na své nejdůležitější místo na těle.

 

Komentáře